Zapraszamy na Jubileuszową edycję szachową.

Poniedziałek, 10 Luty 2020, 13:58

Szanowne szachistki, szachiści, trenerzy, opiekunowie ekip, szachowe kluby sportowe, sympatycy dyscypliny szachowej.

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy jak co roku w ostatnią niedzielę marca ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w corocznym prestiżowym turnieju, Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach. W ubiegłorocznej edycji w mistrzostwach udział wzięła rekordowa ilość uczestników. Nie zabrakło licznych nagród finansów w poszczególnych kategoriach. W tym roku będzie to historyczna Jubileuszowa XXX edycja, które zostały zapoczątkowane w 1989 roku.

Wspaniała atmosfera, ponad 30-letnia tradycja, możliwość zagrania 5-latki z 80-latkiem, liczba uczestniczek i uczestników przekraczająca 100 osób, bardzo wysoki poziom (udział medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata ) oraz kilkadziesiąt nagród sprawiają, że turniej jest naprawdę wyjątkowy. W Mistrzostwach mają prawo startu wszyscy chętni obojga płci bez ograniczeń wiekowych.

Już wkrótce przedstawimy Państwu mailowo, oraz po przez naszą stronę internetową szczegółowe informacje dotyczące regulaminu, nagród i wyróżnień, komunikaty organizacyjne. Będziemy również do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo odpowiadając na Państwa pytania.
29 marzec 2020 rok!
   Przypominamy, iż zapisy na tegoroczne Jubileuszowe Mistrzostwa rozpoczęły się już w ubiegłym roku, dlatego osoby zainteresowane na dzień dzisiejszy udziałem w XXX turnieju szachowym zapraszamy do formularzu, który został udostępniony poniżej:

Uczestnicy zainteresowani udziałem, którzy nie korzystają z możliwości przesłania zgłoszenia online po przez ChessArbiter zapraszamy do kontaktu mailowego, oraz telefonicznego - adresy mailowe, oraz numer telefonu kontaktowego dostępny na naszej stronie internetowej mistrzostw.

Pozdrawiamy!

Brak komentarzy.