Wtorek, 15 Styczeń 2019, 18:32 | Brak komentarzy »

Witamy ponownie!

Z wielką radością informujemy iż już poraz XXIX będziemy organizatorami zawodów ogólnopolskich OTWARTYCH MISTRZOSTWACH ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego. W roku bieżącym łączna póla nagród finansowych to aż 5 tys. złotych. Regulamin udostępnimy Państwu w najbliższych kilku godzinach! Już dziś możecie państwo nadesłać imienne zgłoszenie za pomocą formularza zgłoszeniowego Online ChessArbiter lub tradycyjną metodą wysyłając na adres mailowy: szachy@lkszelow.pl. W zgłoszeniu internetowym należy podać następujące dane:
- Imię i nazwisko gracza
- klub, miejscowość gracza
- pełna data urodzenia (jest to niezbędne do późniejszej weryfikacji oraz przyznania nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych),
- ranking (w przypadku nieposiadania prosimy również o zaznaczenie informacji),
- telefon kontaktowy do osoby, która zgłasza uczestnika

W przypadku dodatkowych pytań również jesteśmy mailowo do Państwa dyspozycji.
Regulamin zostanie udostępniony w najbliższych tygodniach.

Piątek, 21 Grudzień 2018, 22:37 | Brak komentarzy »

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz wszyscy organizatorzy Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia:

W tym przedświątecznym okresie przypominamy, iż XXIX edycja Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach odbędzie się już niedługo, bo 31 marca 2019 roku tradycyjnie w Zelowskim Domu Kultury.

Chętnie udzielamy informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresami mailowymi: biuro@lkszelow.pl, szachy@lkszelow.pl. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w nadchodzących świętach Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2019 roku. Do zobaczenia w Zelowie ;)

Znajdź nas na Facebooku