Zapisz się już dziś!

Szanowni Państwo. Ze względów organizacyjnych zwracamy się z prośbą o wcześniejsze potwierdzenie waszej obecności za pomocą adresu mailowego szachy@lkszelow.pl lub formularzu zgłoszeniowego chessarbiter.com

Podczas wyboru sposobu wysłania imiennego zgłoszenia należy pamiętać aby podać informacje: nazwa klubu, nazwa gminy, nazwa powiatu, imiona i nazwiska uczestników, rankingi, daty urodzeń. Imię i nazwisko, numer telefonu, telefon kontaktowy osoby zgłaszającej.

Dodatkowe informacje, uwagi oraz sugestie prosimy kierować na adres mailowy organizatora mistrzostw. Każdy z uczestników mający chęć wzięcia udziału w tegorocznej edycji zgłoszenie powininen wysłać najpóźniej do 25 marca br. w przeciwnym razie przy większej ilości zgłoszeń zawodnik bez wcześniejszego zgłoszenia może nie zostać dopuszczony do mistrzostw. Jeżeli zgłoszenie do 25 marca nie zostanie wysłane czy to w formie tekstu wysłanego w mailu za pomocą formularza chessarbiter prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - obsługa przyjmowania zgłoszeń 537-932-519 (w pierwszej kolejności). Sprawy organizacyjne 669-511-500.

Zwracamy też uwagę na to, iż każdy z uczestników powinien posiadać ze sobą zestaw szachowy wraz z zegarem - my jako organizatorzy zapewniamy tylko część kompletów szachowych. Jeżeli nie posiadasz takiego zestawu szachowego również napisz do nas - udzielamy wszystkich informacji na Państwa maile oraz sugestie z Państwa strony.

Informacji udzielamy również telefonicznie
od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 21:00
sobota - niedziela od godz. 10:00 do 21:00

W dniu zawodów od godziny 6:30
Numer telefonu: 669-511-500

Do zobaczenia w Zelowie.

Ochrona danych osobowych. Wszyscy uczestnicy biorący udział w Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku do celów związanych z realizacją zadania, oraz do celów marketingowych Organizatora. Administratorem danych jest Organizator – Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. Dane osobowe zawodników będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 24.05.2018 r. poz. 1000) Pełna data urodzenia uczestnika nie będzie publikowana publicznie, podanie daty urodzenia przez uczestnika jest konieczne w celu weryfikacji oraz przypisanie poszczególnego uczestnika do poszczególnej kategorii wiekowej.