Czy jesteś zainteresowana/y udziałem w mistrzostwach?

środa, 30 Wrzesień 2020, 13:42 | Brak komentarzy »

Z przykrością zawiadamiamy, iż 29 września br. w godzinach porannych odszedł od nas zasłużony druh, działacz Ludowych Zespołów Sportowych ś.p. Henryk Trębacz. Pełnił wiele funkcji społecznych, był aktywnym strażakiem uczestniczącym w niezliczonej ilości zagrożeń miejscowych, akcjach ratowniczo-gaśniczych. W poprzednich latach pełnił również funkcję Prezesa jednostki OSP Kurów. Od kilku kadencji, a obecnie skarbnik był również w Zarządzie Prezydium Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie, jak i Zarządzie Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie. Był wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami Związku OSP RP, jak i odznaczeniem zasłużony dla województwa łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych. Wielokrotnie wspierał i angażował się w zorganizowanie corocznie turnieju szachowego, był niezastąpiony, wśród szachistek i szachistów z pewnością zostanie zapamiętany jako nasz bufetowy.

Druha Henryka z przykrością pożegnamy w najbliższą sobotę 3 października br, o godzinie 13:00 (wystawienie trumny z ciałem o godz. 12:00), w Parafii Nawrócenia Świętego Pawła i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wygiełzowie.

[*] Spoczywaj w pokoju, żegnaj... [*]